"Наш дух не зламати!": готується український ударний безпілотник, який стане відповіддю "іранським мопедам" РФЕксперти працюють над створенням українського бойового дрона, який стане відповіддю рф на атаки "іранськими мопедами".

Як інформує пресслужба держконцерну "Укроборонпром", фахівці вже завершують розробку українського ударного безпілотника, яки літатиме до 1000 км при вазі бойової частини – 75 кг.

"Дальність — 1000 км, вага бойової частини — 75 кг. Завершуємо розробку. Сьогодні Київ вчергове зазнав атаки ударних безпілотників «Герань-2», відомих як «Шахед-136».

Більшість ворожих БПЛА були успішно знищені. На жаль, не всі.

ЗСУ перемагають на полі бою, а тому атаки повітряними «мопедами» – ніщо інше, як агонія російської федерації. Залякування, терор цивільних мирних людей – їхні ниці методи. Росіяни не зламають ні наші плани, ні наш дух.

Укроборонпром працює у посиленому режимі з часу повномасштабного вторгнення. Ми практично нічого вам не розповідаємо (так треба, повірте), але це «нічого» успішно працює на полі бою, а ще деяке «нічого» раз за разом проходить успішні випробування.

Ви скажете, цього недостатньо. Згодні, тому віддаємо перевагу працювати 24/7, аніж заполоняти медіапростір голосними заявами",- ідеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW