На Харківщині ДБР затримало митника, який обійняв керівну посаду в окупаційній адміністрації, - ВІДЕОУ Харківській області силовики затримали митника, який перейшов на бік російських окупантів.

Працівники ДБР повідомили про підозру головному державному інспектору митного посту "Куп’янськ" Харківської митниці, який добровільно погодився співпрацювати із загарбниками. Про це повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань.

Росіяни доручили посадовцю керувати житлово-комунальним господарством у незаконно створеному органі влади на території Куп’янського району. Він також брав участь у координуванні дій окупаційної влади під час надзвичайних ситуацій на території Петропавлівської ОТГ.

Після свого "призначення" чоловік організував знищення державної символіки України на території району та її заміну на російську. Також зрадник брав участь у створенні пропагандистських матеріалів для російських медіа.

Після звільнення Куп’янського району Збройними силами України чоловік намагався переховуватися, але його затримали працівники ДБР.

Наразі чоловіку повідомили про підозру у добровільному зайнятті посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW