Надвечір війська рф вдарили з РСЗВ по одному з районів Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується двісті тридцять четверта доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що сьогодні був неспокійний день. Але разом із тим – сповнений щирої віри, великих надій та сподівань. Навіть під час війни. Особливо під час війни. 

Надвечір російські окупанти «привітали» наш Нікопольський район зі святом: вдарили з РСЗВ по Марганецькій громаді. Головне – люди неушкоджені. 

Щодо інших районів області – все спокійно.

Наші хоробрі ДСНС-ники продовжують очищувати українську землю від російських смертоносних снарядів: сьогодні знищили 68 вибухонебезпечних предметів в Дніпропетровській області і ще 233 в Херсонській. Вдячний кожному рятувальнику за роботу! Особливо в цей нелегкий час.

"Україна – матір Героїв. Держава, за яку борються десятки тисяч найкращих захисників і захисниць і боротимуться до самої Перемоги. Дякую вам, незламні люди! 

Слава Україні!", - підсумував Микола Лукашук. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW