У Миколаєві затримали корегувальника: пенсіонер сам виступив з ініціативою допомогати ворогу,- ФОТОСлужба безпеки України затримала ще одного коригувальника, який збирав та передавав інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ у Миколаєві.

Як повідомляє СБУ,  зрадником виявився 62-річний місцевий пенсіонер. Він сам виступив із ініціативою допомагати ворогу з ідеологічних мотивів. Через месенджери і соціальні мережі передавав рашистам дані про розташування військовослужбовців і військових формувань ЗСУ;, ереміщення військової техніки та засобів ураження по території Миколаївської області.

Інформацію надсилав із прив’язкою до координат і детальним описом.

Наразі фігуранта затримано та повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення зброї та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних сил України).

Під час обшуку за місцем проживання пенсіонера правоохоронці вилучили: мобільний телефон і ноутбук із доказами протиправної діяльності.

Тривають слідчі дії для встановлення обставин, виявлення та притягнення до відповідальності всіх причетних до правопорушення осіб.

У Миколаєві затримали корегувальникаУ Миколаєві затримали корегувальника

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW