З початку повномасштабної війни майже 1,5 млн українців отримали ліки за програмою «Доступні ліки»З початку повномасштабної війни майже 1,5 млн українців отримали ліки за програмою «Доступні ліки».

Програма продовжує працювати в умовах воєнного стану. Як і до 24 лютого, пацієнти можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою понад 400 лікарських засобів: для профілактики інсультів та інфарктів, проти серцево-судинних хвороб, діабету ІІ типу, лікування бронхіальної астми, інсуліни.

За даними НСЗУ, з 24 лютого майже 1,5 млн українців отримали 6,2 млн електронних рецептів на препарати за «Доступними ліками».

Війна ускладнила доступ пацієнтів до ліків, адже не всі можуть звернутись до лікаря, менше аптек працює, зросли ціни на препарати. Щоб громадяни й надалі мали змогу отримувати життєво необхідні препарати, ми максимально спростили процедуру.

Про це на своїй сторінці на Facebook написав народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

З початку повномасштабної війни майже 1,5 млн українців отримали ліки за програмою «Доступні ліки», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW