У Міністерстві агрополітики прогнозують зниження цін на гречкуПро це повідомили в пресслужбі Міністерства аграрної політики та продовольства.

За словами міністра, навесні аграрії відреагували на дефіцит гречки й засіяли в 1,5 раза більше площі порівняно з минулим роком.

– Наразі збір гречки тільки розпочався, обмолочено 8% площ, зібрано майже 12,6 тис. тонн. Загалом очікуємо зібрати 140 тис. тонн. При тому, що внутрішнє споживання становить 100-110 тис. тонн. Відповідно, Україна повністю забезпечить себе гречкою, ще й сформує резерв. Тому вже в жовтні, коли крупа буде оброблена й поступить до споживача, очікуємо зниження ціни, – зазначив Тарас Висоцький.

Міністр агрополітики додав, що цукру також буде достатньо, але його ціна суттєво не зміниться. Цього року аграрії посіяли 180 тис. га цукрового буряка, ще залишилися минулорічні запаси.

Така ж ситуація і з виробів з пшениці. Але на формування ціни впливають також логістика, зберігання, ціни на енергоносії та шантаж країни-агресора. Проте наразі, за словами Тараса Висоцького, підстав для занепокоєння немає.

Джерело: Вісімнадцять три нуліAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW