Двоє жителів Хмельницького району стали жертвами шахраїв: поліція закликає громадян бути обережнимиДо поліції Хмельницького району надійшло дві заяви від громадян, яких шахраї ошукали на загальну суму понад 65 тисяч гривень.

Так, до 37-річної жительки обласного центру зателефонувала невідома особа під приводом купівлі товару, оголошення про продаж якого було розміщене на одному з інтернет майданчиків. Шахраї перевели спілкування в один із месенджерів, де надіслали жінці посилання на фіктивну сторінку інтернет-банкінгу. Після того, як потерпіла ввела свої облікові дані, з її картки зникло понад 39 000 гривень.

А 57-річну жительку Красилова ошукав шахрай, який представився працівником служби безпеки банку. Повідомивши жінці, що зафіксована спроба зняття грошей з її рахунку, зловмисник випитав особисті дані й заволодів грошовими коштами в сумі понад 26 000 гривень. 

За обома фактами працівники поліції проводять перевірку і вкотре закликають громадян під час купівлі-продажу товарів на інтернет-майданчиках спілкуватися тільки в їхніх офіційних чатах та не переходити за жодними посиланнями в інших месенджерах. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW