Підготовка псевдореферендуму на окупованій території Запорізької області: правоохоронці розпочали кримінальне провадженняЗа процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури триває слідство у кримінальному провадженні за фактами підготовки до посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчиненого за попередньою змовою групою осіб та колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Про це повідомили в обласній прокуратурі, передає 061.

Як встановило слідство, група громадян України погодилась співпрацювати з окупантами та підтримує окупаційну адміністрацію. Вони готують проведення на тимчасово окупованій військовими рф території Запорізької області незаконного "референдуму". Для цього колаборанти намагаються забезпечити у ньому жителів окупованої частини області. В прокуратурі повідомили, що правоохоронці здійснюють всі можливі заходи для документування злочинних дій колаборантів.  

Як повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, 8 серпня до мелітопольского Палацу культури завезли масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області (близько 700 людей) і провели «форум». Під час заходу гауляйтер Євген Балицький підписав «наказ» про підготовку до проведення референдуму по приєднанню Запорізької області до росії. Федоров нагадав, що "накази" Балицького не мають юридичної сили. 

Як раніше писав 061, окупанти планують проводити референдум протягом 7 днів через відсутність підтримки з боку місцевого населення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW