Електронна черга на пункті пропуску "Краківець" може запрацювати до кінця року, - Львівська ОВАУ пунктах пропуску на території Львівщини зведуть також тимчасові майданчики для відстою автомобілів.

9 серпня у пресслужбі Львівської ОВА повідомили, що електронна черга на пункті пропуску "Краківець" може запрацювати до кінця року. Крім того, на кожному пункті пропуску на території Львівщини будуть тимчасові майданчики для відстою автомобілів.

Заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко розповів, що зараз на пунктах пропуску на території Львівщини зводять тимчасові майданчики для відстою автомобілів.

"Водій заїжджає на цей майданчик із талоном, де вказаний номер, коли він має виїжджати. Ця електронна черга буде платною, окремо відведені стоянки матимуть санвузол, кімнату відпочинку, речі першої необхідності. Тому це вимагає обслуговування. Зараз напрацьовується законодавство, яке регулюватиме оплату і визначить, чи буде альтернатива", – зазначив Юрій Бучко. 

Юрій Бучко наголосив, вартість за в’їзд на стоянку становитиме орієнтовно 8 євро. Запрацювати електронна черга може до кінця року.

Читайте також: Із Польщі до Рави-Руської розпочне курсувати міжнародний потяг

Фото на головній умовне: Західного управління ДержприкордонслужбиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW