Пропаганда загарбників хизується депортацією мешканця Запорізької області, який не погоджувався з окупацієюДержавне “ЗМІ” росії випустили сюжет про те, як примусово виселили мешканця тимчасово окупованої Розівки Запорізької області, який не був не згоден з владою російських загарбників. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на допис журналіста Дениса Казанського. 

На російському державному “ЗМІ” “РИА Новости” вийшов сюжет з примусовим виселенням мешканця окупованої Розівки. Заявляється, що чоловік “дискредитував владу”. Окупанти “вигнали” місцевого мешканця на підконтрольну Україні територію.

“То есть, жил человек у себя дома, пришли иностранные захватчики и выгнали его только потому, что он не хотел никакой оккупации и просто хотел мирно жить в своей стране. Причём, пропаганда открыто об этом сообщает, тем самым подтверждая, что россиян на Запорожье местные воспринимают как оккупантов и врагов”, - написав Денис Казанський. 

Журналіст порівняв дії окупантів з примусовою депортацією кримських татар і чеченців при Сталіні. 

“Вот это и есть геноцид. Потом в дом этого человека заселят каких-то россиян из Нижнего Тагила. И они станут орать, что Запорожье - это их исконная русская земля”, - зазначив Казанський. 

Раніше 061 повідомляв, що вночі окупанти обстріляли Шевченківський район Запоріжжя. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW