Як буде проходити навчання у МНУ імені СухомлинськогоНавчальний рік у Миколаївському національному університеті імені Василя Сухомлинського для усіх студентів, окрім першокурсників, розпочнеться першого вересня у режимі онлайн.

Про це повідомляє Суспільне. Ректор ВНЗ  Валерій Будак розповів, що крім звичної підготовки навчального процесу, колектив університету ліквідує наслідки обстрілів російськими військовими будівель двох корпусів та гуртожитку.

За словами Валерія Будака, матеріально-технічна база університету постраждала на понад 50 відсотків — йдеться про навчальні приміщення та обладнання. Найбільшого руйнування зазнав корпус фізико-математичного факультету — половину його будівлі доведеться демонтувати.

Враховуючи те, що Миколаїв перебуває у зоні активних бойових дій, абітурієнтів зможуть зараховувати до університету на підставі співбесіди з основних предметів. Валерій Будак говорить, що це дозволить набрати максимальну кількість студентів на перший курс — для них заняття почнуться наприкінці вересня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW