У Маріуполі на деяких вулицях досі лежать трупи цивільних у пластикових пакетахНа вулицях Маріуполя досі лежать вбиті росіянами цивільні.

У тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі є вулиці, на яких досі лежать трупи цивільних, запаковані в пластикові пакети, а самопроголошена «влада» не реагує на звернення мешканців щодо цього.

Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«На перехресті вул. Ломізова та Азовстальської досі на вулиці лежать два трупи цивільних, запаковані в пластикові пакети. Пакети розривають бродячі собаки, розтаскуючи частини тіл по району. На звернення мешканців окупаційна влада відмовляється реагувати та проводити поховання, відповідаючи «кому треба хай той і поховає», - написав Андрющенко.

Він також повідомив, що в новому моргу на базі лікарні №1 у Маріуполі при пошуку місця поховання в братській могилі загарбники надають каталог фотографій трупів в кількості 3-4 тисячі.

«Маріупольці кажуть, що близькі психічно не витримують такий пошук. Більше того, самі окупанти заявляють, що в «каталозі смерті» не більш 20 відсотків від усіх, що пройшли через морг», - пояснив радник мера.

Читайте також: 
  • Вадим Лях розповів подробиці про опалювальний сезон у Слов’янську, підписи і альтернативи
  • З Донеччини за два дні евакуювали 821 особу — Верещук
  • У Донецькій області будуть шукати альтернативні джерела енергії для опалювального сезону

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW