Хто з російських письменників залишиться у шкільній програмі: пояснення МіносвітиІз шкільної програми в Україні зникнуть не всі російські письменники. Так, не приберуть з дитячих підручників тих російських письменників, творчість яких була тісно пов’язана з Україною. Серед них Микола Гоголь, Володимир Короленко, Анатолій Кузнецов, Ільф та Петров.

Про це заявив в ефірі телемарафону керівник управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Юрій Кононенко, передає 24 канал.

"Якщо говорити концептуально, прийнято рішення, що письменники, які писали російською мовою, але творчість яких була тісно пов’язана з Україною, тобто, або вони народилися в Україні, або довгий час жили в Україні, або відображали у своїх творах українську тематику, їх творчість буде залишатися в навчальних програмах", –розповів Кононенко.

У шкільній програмі залишаться Микола Гоголь, Володимир Короленко, Анатолій Кузнецов, Ільф та Петров, а також Михайло Булгаков.

Кононенко зазначив, що тепер у програму включать більше європейських, американських та азійських письменників.

"Дуже великої кількості нових творів, які включені в програму, не буде. Якщо говорити зовсім про нове, то Йозеф Рот, австрійський письменник, він теж буде вивчатися в курсі шкільної зарубіжної літератури. Дуже багато письменників, які творили на європейському, американському та азійському континентах тепер вивчатимуться в курсі шкільної зарубіжної літератури", — підкреслив чиновник.

Суттєвих змін зазнає зарубіжна література. З програми планують вилучити твори низки письменників, а також самих авторів.

Тепер в Україні не будуть вивчати такого як "Війна і Мир". Все, що оспівувало російські війська, усе це зникне з програми зарубіжної літератури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW