З 1 вересня уряд України планує запустити процес приватизаціїЗ 1 вересня в Україні має розпочатися масштабне скуповування державних об'єктів. Продаватимуть об'єкти, які не використовувалися багато років.

Про це повідомляє редакція з посиланням на Урядовий портал.

«Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, Урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким», — розповів прем'єр України Денис Шмигаль.

За його словами держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

«Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу», — пояснив Шмигаль.

Приватизація також дасть можливість розширити виробництво для аграріїв. На початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW