З вересня в Україні планують запустити масову приватизаціюЗ 1 вересня в Україні планують масово запустити процес приватизації.

Як заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради з керівниками областей, наразі Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. 

За словами Шмигаля, держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

- Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу,- додав прем'єр.

Приватизація також дасть можливість розширити виробництво для аграріїв, зазначили в уряді. У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW