За дрібні монети українці можуть придбати 70 Байрактарів для ЗСУ: НБУ проводить акцію «Смілива гривня»Протягом наступних трьох місяців Нацбанк України запустив благодійну акцію "Смілива гривня". В її рамках організували збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 та 10 гривень. Усі кошти перерахують на потреби ЗСУ.

Про це повідомили в пресслужбі НБУ.

На сьогодні у обігу перебуває понад 14 млрд розмінних монет на суму понад 5 млрд грн. Їхня значна кількість, у тому числі монети номіналом 10 коп. (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 коп. (9,3% від загальної кількості) не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях.

Ці 5 млрд грн - близько 70 безпілотників Bayraktar, або 25 реактивних артилерійських систем залпового вогню HIMARS, або 50 танків Т-90 або 150 машин бойової піхоти.

"Вже п’ять місяців Україна мужньо протистоїть ворогу. До наближення перемоги долучається кожен із нас – хтось на фронті зі зброєю в руках, хтось в тилу, допомагаючи нашим воїнам. Акція "Смілива гривня" – це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть, якщо він становитиме лише 10 копійок. Пункти мобілізації монет працюватимуть із 1 серпня до 31 жовтня 2022 року у відділеннях уповноважених банків – Ощадбанку та ПУМБу. Здавайте монети в банки, а ми відправимо їх на фронт", – розповів заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан.

За дрібні монети українці можуть придбати 70 Байрактарів для ЗСУ: НБУ проводить акцію «Смілива гривня», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW