У Тернополі відбулася нарада з приводу підготовки укриттів: чим повинні бути обладнанні сховищаУ Тернополі в Українському домі відбулася консультаційна нарада з головами правлінь ОСББ та ЖЕКів  щодо обслуговування захисних споруд у житловому фонді міста.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

"Упродовж останніх двох тижнів у Тернополі триває активна робота щодо належного облаштування захисних споруд. Реагуючи на звернення мешканців будинків, ми мали можливість проінспектувати та перевірити стан цих укриттів. Найчастіше мешканці скаржились на захаращеність підвалів, відсутність світла та наявність шкідників (комах чи гризунів). Були скарги, які дійсно підтверджувались. Однак, є й такі, що були необґрунтованими та не підтвердженими. За результати проведених заходів є вже перша реакція керівників ЖЕК та голів ОСББ, які оперативно зробили необхідний комплекс робіт у захисних спорудах житлового фонду міста", – зазначає Сергій Надал.

Управителі багатоквартирних будинків мають забезпечити належний стан укриттів. Зокрема, підвали мають бути розчищені, мати відповідне маркування на фасаді будинку, містити мінімальний набір інструментів та облаштований запасний вихід.

Як зазначили під час наради представники ДСНС, мешканці можуть перебувати у найпростіших укриттях та сховищах до 48 годин. Ці приміщення мають бути облаштовані місцями для сидіння та мати запаси питної води (2 літри на одну особу), запаси технічної води для потреб гігієни мешканців.

У сховищах також повинні бути незалежні джерела освітлення, ліхтарики, гасові лампи, свічки, первинні засоби пожежогасіння, вогнегасники, засоби для надання першої медичної допомоги, аптечки, контейнери для зберігання продуктів. Не слід забувати про шанцевий інструмент, лопати, кирка, лом, пилка по металу, пилка по дереву та інше.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW