Чи прийде європейська спека в Україну?20-го липня основний європейської спеки переміститься на Німеччину, охопить значну частину Центральної Європи. Південна Європа, традиційно, також буде дуже розпеченою. Це спекотне повітря у середу трохи дихне й на нас. Не таке аж пекуче, але до +30 градусів ймовірно 20-го липня у західних областях України (окрім Волині та Рівненщини, де повітря очікується трохи свіжіше) та на південному заході. Про це у своєму метеоблозі пише синоптикиня Наталка Діденко. Також вона інформує:

«У північних областях буде комфортно, +20+26 градусів. У східних, центральних областях та на Півдні України передбачається +25+29 градусів. Більша частина України належатиме завтра сухому повітрю, буде багато сонця. Проте на Чернігівщині, Сумщині, а ввечері у середу ще й на Харківщині та Полтавщині хвіст атмосферного фронту лине періодичними грозовими дощами».

Народний прогноз погоди: В давнину в цей день наставав час затяжних дощів, що, у свою чергу, псувало сіно. Наші пращури наставляли: "Згребеш сіно до купи, так і не страшись хмари". Наші пращури помітили, який буде цей день, такий буде і листопад.

Які ціни на овочі та фрукти у різних районах Полтави?AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW