Нацбанк показав нову пам’ятну монету — "Ой у лузі червона калина"Національний банк презентував нову пам’ятну монету — "Ой у лузі червона калина". Це друга монета із серії "Безсмертна моя Україно", яка повністю створена упродовж повномасштабної війни росії проти України.

Про це повідомляє пресслужба Нацбанку, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

Зазначається, що друга монета присвячена українській пісні, яка після вторгнення російських військ в Україну стала сучасним символом протистояння українського народу російській навалі.

"На аверсі розміщено стилізовану символічну композицію, на якій захисники різних поколінь: козак, січовий стрілець і сучасний воїн ЗСУ підіймають калину — опоетизований символ України, крона якої нагадує обриси кордонів нашої Батьківщини. На реверсі монет у центрі зображено гілку з листком і ягодами калини", — йдеться у повідомленні.

Над втіленням монети працювали: художник — Дмитро Кривонос та скульптори: Святослав Іваненко, Володимир Атаманчук.

Монета виготовлена у двох металах: ️зі срібла — номіналом 10 гривень, тираж — до 5 000 штук (зокрема — до 2 500 шт. у 2022 році); ️з нейзильберу — номіналом 5 гривень, тираж — до 250 000 штук (зокрема — до 75 000 шт. у 2022 році, в сувенірній упаковці).

Читайте також:Старт основної сесії НМТ: що треба знати учасникам

У Білорусі заборонили відвідування лісів у прикордонних з Україною районах - ГенштабAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW