На Одещині напоїли алкоголем 5-річну та 9-річну дитинуДвох малолітніх жителів Подільщини доставили до медзакладів у важкому стані.

Повідомило Подільське районне управління поліції Одеської області.

Одного з них, 9-річного хлопчика з селища Окни, виявили перехожі на порозі адмінбудівлі. Як виявилося, його пригостив горілкою 18-річний місцевий житель.

А от п'ятирічного малюка з Балтської громади напоїв домашнім вином сусід, бо йому було весело спостерігати, як нетвереза дитина під час ходьби падала. Крім алкогольного отруєння хлопчик отримав забиття кінцівок і тулуба. Дітям надана медична допомога, зараз загрози їхньому здоров'ю немає.

«На громадян, які довели неповнолітніх до стану сп'яніння, складені адміністративні протоколи за статтею 180 КУпАП. Мати хлопчика з Окон, яка замість того, щоб стежити за дитиною, спала нетверезою у будинку, притягнута до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків. Сім'я другого малюка раніше у поле зору поліцейських не потрапляла. З батьками проводитимуться профілактичні заходи соціальними службами та правоохоронцями», - повідомила начальниця сектору ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Катерина Нігрецкул.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW