У Сторожинецькій лікарні облаштують палату, пристосовану для людей з інвалідністюУКНП «Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» облаштують палату, пристосовану для людей з інвалідністю,  пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

Для цього у медзакладі виділили приміщення у терапевтично-неврологічному відділенні. Необхідну техніку та обладнання нададуть японські благодійники, які працюють у краї над проєктом «Підтримка людей з інвалідністю в умовах війни». Реалізовує ініціативу громадська організація «Лідер».

Надання допомоги людям з інвалідністю на Буковині представники організації AAR Japan обговорили під час зустрічі із заступницею начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Іриною Ісопенко.

«Наша область – тимчасове місце проживання тисячі українців, серед яких і особи з інвалідністю. Їм потрібна допомога – як моральна, так і матеріальна», – сказала Ірина Ісопенко.

Заступниця начальника ОВА також розповіла про потреби буковинців з інвалідністю, а також внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають у нашому краї. Серед нагальних вона виділила будівництво та реконструкцію житла для вимушених переселенців.

Натомість представники AAR Japan розказали, які етапи проєкту допомоги наразі реалізовують на Буковині. Вони зазначили, що окрім Сторожинецької лікарні підтримку отримають ще дві установи, де перебувають переселенці з інвалідністю. У геріатричний пансіонат закуплять електричне обладнання, а також допоможуть із кадровим забезпеченням Магальського дитячого будинку-інтернату.

Нагадаємо, напередодні представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Чернівецькій обласній військовій адміністрації Валентина Добридіна підписала із представниками AAR Japan меморандум про співпрацю.

Читайте також: Прокуратура стягнула на користь Чернівецької обласної лікарні майже 280 тис. грн

Поранених дітей від ракетного удару в Сергіївці будуть спасати за закордономAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW