У Полтаві проведуть благодійний захід із концертом, лотереєю та аукціоном, щоб придбати автомобіль для підрозділу ЗСУ8-го липня о 16:00 на Театральній площі у Полтаві відбудеться благодійний захід, учасники якого збиратимуть кошти на автомобіль для бійців інженерно-саперного батальйону 16-го окремого полку оперативного забезпечення ОК «Південь». Організовують захід ГО «Полтавський волонтерський корпус патріотів України» та "ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТО ЄВРО СИЛА".

Крім цього під час заходу збиратимуть кошти для потреб зведеного розвідувального загону «Azov-Centuria» та інших частин ЗСУ.

У програмі заходу – концерт відомих полтавських колективів та вокалістів, а також – ярмарок і безпрограшна лотерея. На ярмарку працюватиме дитяча пошта для ЗСУ, продаватимуть сувеніри, футболки, шопери, окремо буде намет із військовою амініцією.

У лотереї (квиток якої коштуватиме 100 гривень) можна буде виграти призи військового призначення: берці, тактичну аптечку тощо. Головним призом буде бронежилет.

Під час аукціону будуть розігрувати ексклюзивну футболку, яку підписав український прикордонник Роман Грибов – той самий, який вказав вірний напрямок російському кораблю.

Організатори заходу прохають усіх учасників не нехтувати правилами безпеки під час оголошення повітряної тривоги. 

Нагадаємо, минулого тижня у Полтаві провели футбольний поєдинок із збором коштів для підрозділу ЗСУ.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш TelegramAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW