Генштаб скасував рішення про заборону виїзду військовозобов’язаним за межі області без дозволу військкоматуГоловнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив про скасування скандального рішення заборонити військовозобов’язаним покидати місце проживання без відповідного дозволу військкомату.

Про це він заявив в своєму Telegram-каналі.

Залужний наголосив, що документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України. Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави.

Тому Начальником Генерального штабу Збройних Сил України з метою недопущення подальших маніпуляцій довкола цього питання прийнято рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання, - зазначив Головнокомандувач.

За його словами, оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану.

Як Головнокомандувач Збройних Сил і громадянин України закликаю українців до виконання свого конституційного обовʼязку із захисту держави, - підсумував Залужний.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський закликав Генштаб не ухвалювати без його відома подібних рішень. В той же час, в Генштабі наголосили, що непорозумінь між президетом та Генштабом ЗСУ немає. А питання щодо дозволів на переміщення військовозобов’язаних - "дрібна помилка", у порівнянні з єдністю проти росії.

Вас також може зацікавити: Військовозобов’язаним заборонили переміщатися Україною без дозволу військкомату: роз'яснення Генштабу

Слідкуйте за оперативними новинами на нашому Telegram-каналі. Тільки перевірена інформація AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW