Генштаб скасовує рішення про надання дозволів для військовозобов'язаних — ЗалужнийГоловнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у середу, 6 липня, повідомив, що Генеральний штаб скасує порядок видачі дозволів для виїзду військовозобов'язаних і відправить його на доопрацювання.

Про це повідомляє «НВ».

У своєму Telegram Залужний написав, що під час засідання Ставки верховного головнокомандувача в середу розглянули питання про «порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час».

Головнокомандувач ЗСУ наголосив, що документ від початку стосувався лише внутрішньої роботи ТЦК і не створював жодних обмежень прав та свобод українців.

«Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії з перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації ЗСУ та військово-політичного керівництва держави», - написав Залужний.

За словами головнокомандувача ЗСУ, дію документа скасують та відправлять його на доопрацювання. Оновлений документ буде створено на основі змін до законодавства, що регулюють пересування громадян в умовах воєнного стану.

«Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів», - додав він.

Залужний також закликав українців виконувати свій конституційний обов'язок із захисту України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW