Зеленський доручив Кабміну розглянути можливість заборони петард і феєрверків під час воєнного стануПрезидент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розглянути можливість заборони петард і феєрверків під час воєнного стану.

Про це йдеться у відповіді до петиції "Про заборону використання петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів. Закриття усіх магазинів піротехніки. Штраф за не виконання в розмірі від 15 тис. грн.", говориться на сайті ОП. 

Зеленський подякував автору петиції за небайдужість до суспільних інтересів та проблем і підкреслив, що ужиток петард та феєрверків під час воєнного стану має бути чітко врегульований на законодавчому рівні, "оскільки наразі виробництво, зберігання, перевезення, торгівля піротехнічними виробами не підлягають ліцензуванню, а їхній продаж та використання діючим законодавством не визначено".

- Зокрема, щодо тяжких наслідків для громадян та навколишнього середовища, використання петард, феєрверків та
інших піротехнічних виробів в умовах воєнного стану, коли кожен постріл, кожен вибух навіть на територіях, де немає бойових дій, створює тяжкий стрес і дискомфорт для кожного громадянина, його домашніх улюбленців та природи, а почасти створює загрози їх життю і здоров’ю. Підтримую стурбованість щодо збільшення небезпечних наслідків у зв’язку з використанням різноманітних піротехнічних виробів у повсякденному побуті,- йдеться у відповіді Володимира Зеленського. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW