"Братні народи": режисерка Оксана Байрак заявила, що Україна сама винна у війні з РФУкраїнська режисерка Оксана Байрак вважає, що Україна сама винна у війні з росією. Окрім того, вона вважає росіян і українців братніми народами.

Про такі погляди режисера розповіла актриса Наталка Денисенко інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк.
Денисенко розповіла, що Байрак підтримувала російську риторику з початку війни в Україні.

"Оксана Байрак мене заблокувала відразу, коли я їй написала ще на початку війни:" Що ви говорите?". Вона заявляє, що Україна винна в цій війні. І "ми повинні бути з братнім народом разом" і все таке. Цим повинні вже займатися СБУ. Якщо людина заявляє, що Україна повинна бути окупована Росією, то за це повинна бути кримінальна відповідальність, тому що це зрада державі", - вважає Денисенко.

Актриса вважає, що Байрак нічого робити в Україні з такими думками.

"Я все одно вважаю, що не тільки для "людей мистецтва", але і для всіх без винятку росіян потрібно ввести жорсткий візовий режим. Щоб вони не мали права сюди приїжджати. Тільки якщо у них є, наприклад, близькі родичі. І якщо давати якусь візу, то на короткий термін", - висловилася артистка.

Нагадаємо, Оксана Байрак раніше підтримувала куму президента-агресора Путіна Оксану Марченко. Також вона обурювалася тим, що в Україну не пускали російського актора Дмитра Харатьяна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW