Окупанти не дають відремонтувати два гідроагрегати на Каховській гідроелектростанції, це може призвести до екологічної катастрофиОбстановка на південному фронті та в зоні відповідальності залишається напруженою, але підконтрольною силам оборони. Ворог намагався нанести авіаційний удар гелікоптером Мі-24 по наших позиціях. Завдяки доцільно організованій обороні і ефективному застосуванню відповідного озброєння на упередження, ворожий пілот відвернувшись від удару спішно ретирувався без застосування зброї. Враховуючи, що ворог може повторювати подібні напади, спосіб нашої відповіді ми поки не розкриваємо. Маємо ще, чим здивувати рашистів.

Про оперативну обстановку на півдні України повідомляє ОК "Південь".

Підрозділами ракетно-артилерійського озброєння у взаємодії з авіацією за добу нами виконано понад 100 вогневих завдань. Попередньо знищено 35 рашистів та кілька бойових машин піхоти. Остаточні втрати ворога уточнюються.

Тим часом, на Каховській гідроелектростанції, де розгорнутий пункт управління Південного воєнного округу рашистів, окупанти не докладають жодних зусиль для підтримання належного режиму об’єкта, що може призвести до екологічної катастрофи.

Наразі на станції не працює два гідроагрегати, які окупанти не дають змоги відремонтувати. І це вже призвело до підтоплення Каховки, загрожує найближчим селам.

Внаслідок обстрілу Миколаївщини за добу поранення отримали 14 цивільних осіб. Найбільше обстрілів припадає на Миколаївський та Баштанський райони. На жаль, є загиблі. Зокрема на околицях Березнегуватого під обстріл потрапили дві жінки, які просто пасли корів – одна з них загинула.

На Одещині ситуація стабільна. Контрдиверсійні заходи мають в результатах не тільки кількісні, а й якісні показники. Рівень патріотизму й свідомості серед населення регіону не відповідає очікуванням диверсантів. Громади активізували роботу з обговорення питань перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів. Місцеві мешканці мають намір повернути вулицям історичні назви, які мають прив’язку до конкретних територій, присвоїти їм назви на честь видатних українських діячів минувшини, а також героїв сучасної доби.

Корабельні угруповання в Чорному морі продовжує тримати під загрозою ракетних ударів як південь України, так і інші регіони. Не виключено застосування і ракетних комплексів із Криму та стратегічної авіації.

Дотримуйтесь норм та правил безпеки, не нехтуйте попередженням про повітряну тривогу, ретельно перевіряйте інформацію, щоб не ставати жертвами фейкових вкидів, не поширюйте інформацію, що може зорієнтувати ворога в його діях. Залиште рашистам можливість втратити всі шанси на успіх.

А Перемога буде за нами!

Нагадаємо, що у Голій Пристані та Новій Каховці відбулося значне підтоплення територій через несправність обладнання на Каховській ГЕС.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW