У відділеннях Укрпошти та Нової пошти Новомосковська можуть виникати тимчасові чергиУ відділеннях Укрпошти та Нової пошти Новомосковська можуть виникати тимчасові черги.

Чому?, - роз"яснив в Телеграм-канал міський голова Сергій Рєзнік:

"Прошу новомосковців із розумінням віднестися до того факту, що у відділеннях Укрпошти та Нової пошти можуть виникати тимчасові черги, пов’язані з отриманням вимушено переміщеними українцями з регіонів, де тривають бойові дії, соціальної допомоги від Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй.

З початку квітня в місті було організовано кілька локацій, де переселенці реєструвалися для отримання такої допомоги. ВПО можуть отримати соціальну допомогу від ООН у сумі 2220 гривень на одну людину на місяць – протягом трьох місяців. Для цього треба офіційно зареєструватися в УПСЗН. Таких офіційно зареєстрованих у Новомосковську наразі майже 5 тисяч чоловік. Хоча реально - значно більше. Після оформлення допомоги людям приходить СМС-повідомлення, після цього вони мають з’явитися на відділення пошти та отримати цю виплату. Для цього переселенцям потрібно мати паспорт громадянина України або ІD-карту".

Читайте також:Мешканці багатоповерхівок Новомосковська завинили за воду більше 13 млн грн: список злісних боржниківAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW