Цьогоріч на Буковині планують оздоровити близько 7 тисяч дітейЦьогоріч на Буковині оздоровленням та відпочинком планують охопити близько 7 тисяч дітей.

Для цього, з урахуванням безпекової ситуації, в закладах освіти області можуть розгорнути 128 таборів. Вони матимуть різні напрямки: екологічний, мистецький, мовний тощо. Також там для дітей проводитимуть психологічні пікніки.

Про це ішлося під час засідання оперативного штабу з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Очолила його заступниця начальника Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.

«У пріоритеті держави – діти. Ми бачимо у них своє майбутнє і робимо все, аби вони зростали щасливими. Прагнемо забезпечити їх усім, зокрема безпечним та якісним оздоровленням. За результатами засідання центрального міжвідомчого штабу Міністерства соціальної політики України, організація оздоровлення та відпочинку дітей під час дії воєнного стану можлива за декількох умов. Йдеться про наявність захисних споруд та укриттів у таборах, можливість евакуації дітей та забезпечення таких установ додатковим персоналом. Оздоровча кампанія у нашій області можлива лише з урахуванням цих пунктів», – сказала Ірина Ісопенко.

Під час засідання обговорили проблеми та ризики проведення оздоровчої кампанії на Буковині. Зокрема, особливості роботи таборів під час воєнного стану.

Також говорили про дотримання вимог санітарного законодавства, створення безпечних умов для перебування дітей та якісне харчування.

Цьогоріч на Буковині планують оздоровити близько 7 тисяч дітей, фото-1

Читайте також:У Чернівцях з’явиться сучасний інноваційний простір для навчання та розвитку - Музей науки

Дефіциту солі в Україні не буде, але вона подорожчає - ForbesAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW