В окупованому Криму на підводні човни росіяни завантажують ракети “Калібр”, - ФОТОУ Південній бухті окупованого Севастополя на підводні човни чорноморського флоту росії завантажують ракети типу “Калібр”. 

Як повідомляє проєкт Радіо Свобода, біля причалів у Південній бухті Севастополя пришвартовано два підводні човни проекту “Варшав'янка”.

“До одного з причалів два портові буксири притягли самохідний плавучий кран СПК-46150. На східному березі бухти поруч із причалами стоять два довгомірні “Камази”, в кузові яких видно транспортно-пускові контейнери з ракетами”, - говориться у повідомленні.

рашисти вантажать крилаті ракети у кримурашисти вантажать крилаті ракети у криму

Підводні човни типу “Варшав'янка” несуть крилаті ракети типу “Калібр”, що застосовуються, у різних модифікаціях, за морськими та наземними цілями. Кожен підводний човен озброєний чотирма такими ракетами.

"Калібр" - російські крилаті ракети використовують для поразки наземних цілей з підводних човнів використовують крилаті ракети з номенклатурою 3М14К. Їхній діаметр 533 мм, довжина 6,20 м, стартова маса 1770 кг.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW