На Одещині викрили схему ввозу товару для продажу під виглядом гуманітарки, - ФОТООперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області та співробітники Одеської митної служби викрили факти ввозу товару для продажу під виглядом гуманітарки.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП.

Громадянин іншої країни організував схему ввезення товару для подальшого збуту на ринках області. При цьому у митних деклараціях зазначав, що дана продукція завозиться як гуманітарна допомога для громадської організації. Під час огляду на митному контролі продукції вона відповідала заявленій - овочі та фрукти.

На Одещині викрили схему ввозу товару для продажу під виглядом гуманітарки, - ФОТО, фото-1

Однак у подальшому правоохоронці перевірили інформацію щодо кінцевого отримувача. З’ясувалося, що громадська організація не замовляла та не отримувала від цього громадянина жодної гуманітарної допомоги. Ввезений у такий спосіб товар реалізовувався на ринках регіону.

На Одещині викрили схему ввозу товару для продажу під виглядом гуманітарки, - ФОТО, фото-2

За порушення митних правил правоохоронці склали адміністративні протоколи. За вказані дії порушникові загрожують штрафні санкції у розмірі 100% від вартості перевезеного товару.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW