Україна буде боротись за Зміїний: начальник ГУР МОУ розповів, що окупанти можуть використати острів в Одеській області для атаки на західну частину країниВ ефірі всеукраїнського телемарафону начальник ГУР МО України заявив, що Україна боротиметься за острів Зміїний стільки, скільки буде потрібно.

Відповідне повідомлення з'явилось на сторінці у Facebook ОК "Південь".

Острів Зміїний має стратегічне значення як для України, так і для російських окупантів, оскільки дозволяє контролювати надводну та певною мірою повітряну обстановку на півдні України. Також острів стратегічно важливий з точки зору можливості висадки росією тактичного морського десанту.

За словами генерал-майора Кирила Буданова, теоретично це єдине місце, через яке російські окупанти можуть спробувати висадити десант на територію окупованого Придністровського регіону Молдови.

"Той, хто контролює острів, може будь-якої миті заблокувати рух цивільних суден в усіх напрямках на південь України… Острів Зміїний – це територія України, і ми її будемо докуповувати й боротися за неї стільки, скільки нам буде потрібно. Це стратегічно важлива точка, щоб відкрити торгові морські шляхи, завозити нам зброю та виключити будь-які можливі воєнні дії росії на території "ПМР", з якої вони можуть атакувати західну частину України", – зазначив начальник ГУР МО України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW