"Теж була єврейська кров": Лавров спровокував міжнародний скандал, порівнявши Зеленського з ГітлеромМіністр закордонних справ РФ Сергій Лавров порівняв Зеленського із Гітлером та назвав євреїв "найзапеклішими антисемітами", чим неабияк обурив МЗС Ізраїлю. Таку заяву він зробив, аби виправдати вторгнення РФ в Україну та проведення російськими військами так званої "денацифікації" країни.

Під час інтервʼю телекомпанії Mediaset Лавров назвав євреїв "найбільшими антисемітами" та заявив, що "у Гітлера була єврейська кров".

"Він (Зеленський, - прим.ред.) висуває аргумент: яка може бути нацифікація, якщо він – єврей. Можу помилитися, але у Гітлера теж була єврейська кров. Це абсолютно нічого не означає. Мудрий єврейський народ каже, що найзапекліші антисеміти, як правило, євреї. У сім'ї не без виродка, як у нас кажуть", - повідомив Лавров.

Заява Лаврова обурила Ізраїль. Ізраїльський міністр закордонних справ Яір Лапід відповів на слова Лаврова гнівним дописом у Твітері.
"Висловлювання міністра закордонних справ Лаврова – це обурлива заява, якій немає прощення. А також жахлива історична помилка. Євреї не вбивали себе під час Голокосту. Найбільш принизливий рівень расизму щодо євреїв – це звинувачувати самих євреїв в антисемітизмі", – написав Лапід.

Після інциденту посол Росії в Ізраїлі викликаний для пояснень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW