Мобілізація виконана на 100%: у ЗСУ розповіли, від чого залежатиме рішення про продовженняЧерез те, що на початку лютого сили оборони України були повністю укомплектовані, мобілізація наразі проводиться з меншими темпами. Подальше її продовження залежатиме лише від оперативної ситуації.

Відповідну заяву зробив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач під час брифінгу, який відбувся у понеділок, 2 травня, пише 24 канал.

Понад два місяці проводиться загальна мобілізація на території нашої держави, всі показники виконані на 100%. Наразі призов до війська проводиться з меншими темпами, бо на початку лютого було повністю укомплектовано сили оборони. Зараз проходить лише доукомплектування,– сказав він.

"Мобілізація була оголошена на три місяці, її продовження залежатиме лише від оперативної обстановки на бойових порядках. Це стосується як офіцерів, так і солдат", – продовжив військовий.

Мобілізація не є добровільною

Полковник пояснив, що термін "мобілізація" – не передбачає добровільний порядок прибуття на службу.

Твердження громадян, що вони отримали "примусово" повістки не коректне. Оскільки, процедура повідомлення про те, що особа має з'явитися у центр комплектування, може бути вручена в будь-якому місці,– наголосив Роман Горбач.

За його словами, якщо військовозобов'язаний отримав повістку та незаконним способом виїхав за кордон, це означає, що він ухиляється від свого обов’язку і це кримінальна відповідальність.

Мобілізовані – мотивовані люди

Роман Горбач додав, що мобілізовані – це високо мотивовані люди, навіть якщо порівнювати з 2014 роком.

Так, є особи, які ухиляються від цього обов'язку. Але більшість мобілізованих усвідомлюють свою відповідальність перед державою і всю небезпеку, яка над нею нависла,– підсумував полковник.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW