Кіберполіція застерігає від шахрайства з виплатами грошової допомоги українцям під час воєнного стануРозпочалася п’ятдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. За цей період шахраї постійно використовували нові схеми для обману українців. Наразі кіберполіція застерігає від шахрайства з виплатами грошової допомоги українцям під час воєнного стану, передає редакція. 

Правопорушники роблять розсилку SMS-повідомлень, де розповідають про виплату матеріальної допомоги вимушеним переселенцям. В повідомленні шахраї також вказують посилання на ресурс, де нібито можна подати заявку на отримання допомоги. За посиланням громадянам пропонується ввести персональні дані та номер банківської картки для зарахування грошей. 

У таких випадках аферисти використовують фішинг. Громадяни, вказуючи конфіденційні дані на підозрілих ресурсах, автоматично передають їх шахраям. Після чого зловмисники привласнюються гроші українців. 

У разі підозри шахрайських дій в Інтернеті — повідомляти кіберполіцію на електронну пошту: [email protected]AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW