В Україні запустили чат-бот для пошуку дітей: подробиціВ Україні запустили чат-бот для пошуку дітей. Вказана в ньому інформація надійде до комунікаційної платформи і буде офіційно зареєстрована та ретельно перевірена поліцією. Сервіс доступний за посиланням - @poshukditei_bot.

Про це повідомили в прес-службі Нацполіції України.

"Основним завданням чат-боту є спрощення процедури подачі інформації про дитину, яка зникла безвісти та/або зв’язок з якою відсутній, до органів поліції.

Інформація, яка надійде до вказаної комунікаційної платформи, буде офіційно зареєстрована та ретельно перевірена працівниками поліції у найкоротший час із вжиттям відповідних подальших заходів відповідно до законодавства.

Додатковий спосіб зв’язку запровадили у зв’язку із вторгненням військ російської федерації на територію України та проведенням ними жорстких заходів геноциду українського народу, у тому числі щодо дітей", - розповіли у відомстві.

Там зазначили, що станом на 19 квітня внаслідок агресії російської федерації загинуло 205 дітей, а постраждало - 367.

Також із 24 лютого до органів Національної поліції надійшло 632 звернення про зникнення 711 дітей. Ужитими заходами 658 дитини розшукано, а 53 залишаються в розшуку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW