На Донецькому напрямку ворог намагається відновити наступ на Рубіжне, Нижнє і НовобахмутівкуОсновні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході України, метою якої є встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей.

Про це повідомляється у оперативний інформації Генштабу ЗСУ станом на шосту ранку 7 квітня щодо російського вторгнення.

"Розпочалася сорок третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню", - нагадали у Генштабі.

Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Південнобузькому та Таврійському напрямках.

На Слобожанському напрямку противник і надалі блокує місто Харків та здійснює артилерійські обстріли.

На Донецькому і Таврійському напрямках ворог продовжує артилерійські обстріли населеного пункту Попасна. Мета - завдання вогневого ураження підрозділам Збройних Сил України та відновлення наступу на Рубіжне, Нижнє і Новобахмутівку.

Також окупанти безуспішно намагалися прорвати оборону підрозділів наших військ в районі населеного пункту Новотошківське.

На Південнобузькому напрямку ворог здійснює оборону раніше зайнятих рубежів, вживає заходів з відновлення боєздатності своїх підрозділів. Продовжує проводити жорсткі фільтраційні заходи на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW