Дмитро Кулеба розповів про 10 нових ударів по російській економіці, фінансовій системі, торгівліМасове вигнання російських дипломатів, санкції проти доньок путіна, арешт російських яхт: про 10 нових ударів по російській економіці, фінансовій системі, торгівлі та залишках російського впливу за кордоном повідомив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

США, Велика Британія, ЄС і G7 повністю заборонили всі нові інвестиції в росію.

США, ЄС і G7 запровадили нові санкції проти найбільших банків рф: Альфа-Банку та Сбєрбанку. 

Під санкції попали доньки путіна, донька та дружина лаврова, мішустін (російський прем’єр, ім‘я якого ви не зобов’язані знати), лузер дмітрій медведев, який написав днями статтю про те, як росія планує силою зброї «змінити свідомість» українського народу, низка членів російського радбезу.

Велика Британія заморозила активи московського кредитного банку, запровадила санкції проти олігархів ротенберга та міхельсона.

18 країн (ЄС, Польща, Румунія, Словенія, Греція, Португалія, Естонія, Латвія, Чехія, Нідерланди, Бельгія, Ірландія, Македонія, Люксембург, Італія, Німеччина, Франція, Швеція, Данія) разом вигнали 318 (!) російських «дипломатів. 

Нідерланди заарештували 14 яхт, які належать громадянам рф.

Данія заморозила активи громадян рф на суму 11,8 млн доларів.

Казначейство США призупинило можливість рф обслуговувати борг із заблокованих рахунків в американських банках. Сьогодні росія вже вперше не змогла провести платіж у валюті та вийшла на фінішну пряму до дефолту.

США застосують повне блокування до низки найбільших державних підприємств рф, список буде опублікований завтра (це будуть серйозні удари)

Проєкт п’ятого санкційного пакету ЄС вдалося зробити набагато сильнішим, ніж він планувався: заборона на імпорт російського вугілля на суму 4 млрд євро на рік; повна заборона транзакцій для 4 російських банків, включаючи ВТБ (23% банківського сектору); заборона російським суднам доступу до портів ЄС; заборона російських та білоруських автомобільних перевізників, яка різко обмежить можливості російської промисловості отримати ключові товари; цільові заборони на експорт товарів на суму 10 млрд євро у чутливих сферах (квантові комп’ютери та передові напівпровідники, окремі позиції  машинобудування і транспортного обладнання).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW