В рф втечу окупантів назвали прогресомУ ЦПД при РНБО України проаналізували як змінилась риторика росії на прикладі фейкових мап «просування» окупантів територією України, передає редакція. 

Мапа від 19.03. Чернігівщина, Сумщина та Херсонщина помічені ворогом як цілковито підконтрольні окупантам. Території ще 12 областей промарковані як такі, на які активно насувається армія рф. 

Мапа від 1.04. Жодна область України не позначена як підконтрольна агресору. Аналіз двох карт доводить, що армія рф «тікає» з України. 

1.04. Міністр оборони росії звітує про прогрес «спецоперації», підкреслюючи, що російські окупанти просунулися на 8 км за день (напрямок не уточнюється). 

Водночас російські медіа поширюють тезу «керівництво росії знає, що робить», а росіяни не мають права знецінювати «подвиги» армії рф. 

Вже навіть рупори кремля не знають як подати поразку у «не-війні» з Україною як «перемогу». Дедалі більше російських зірок відмовляються підтримувати «другу армію світу». Над покращенням стану деморалізованих військових працюють артисти з Бурятії. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW