Зеленський попередив гауляйтерів: кримінальна відповідальність за зрадництво - від 10 років до пожиттєвого ув'язненняПрезидент України Володимир Зеленський попередив так званих "гауляйтерів", що "відповідальність за колаборацію невідворотна". Це стосується зрадників з Маріуполя, Мангуша, Ялти, Виноградного і інших міст на Донеччині, де помічені місцеві у співпраці з рашистами. 

Як сказав Президент України в своєму відеозверенні, співпраця з ворогом - це дуже нерозумний першоквітневий жарт.

"Другий дуже нерозумний першоквітневий жарт окупанти зіграли з деякими мешканцями південних районів України, куди російські війська тимчасово зайшли.

Там призначають якихось "гауляйтерів", якихось тимчасових керівників. І ще погрожують працівникам підприємств і органів влади – щоб співпрацювали з цими обманутими призначенцями.

Моє повідомлення для них просте: відповідальність за колаборацію невідворотна. Завтра чи післязавтра – це питання другорядне.

Головне – неминучість того, що справедливість буде відновлена.

Тому кожен, хто пішов у "гауляйтери", може вже робити собі прописку десь у Ростові. А за співпрацю з ними чи з окупантами напряму будуть проблеми. Це останнє попередження".

Читайте по темі: Начальник Кальміуського відділу поліції Маріуполя зрадив присязі і перейшов на бік окупантів, - ФОТО

Закон про колаборантів почав діяти. Під суд пішов мешканець Донеччини, який заперечив злочини росії

У Маріуполі лікар-зрадниця поширює фейки

Зрадника-полійцейського з Мангушу будуть судити. Прокуратура вже оголосила підозру

Ситуація в Маріуполі станом на 1 квітня. Все, що вдалося дізнатись, - ФОТО, ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW