Вперше на Франківщині: жінка без громадянства отримала право на проживання в УкраїніНа Прикарпатті вперше особа без громадянства отримала право на легальне проживання в Україні. 

Пані Галина зараз мешкає на Коломийщині. Торік вона стала першою особою, яка звернулася до міграційної служби області із заявою про визнання її особою без громадянства.

Жінка зізнається, що постанови про розгляд заяв від осіб без громадянства чекала з нетерпіння. 

У Городенківському відділі їй пояснили, які документи необхідні для отримання громадянства. 

Спочатку Галина Гаріджук отримала довідку про звернення за визнанням її особою без громадянства. Вона є етнічною українкою, однак вона була громадянкою РФ та тривалий час жила там. Тепер пані Галина проживатиме в Україні на законних підставах. 

Водночас вона зможе звернутися у міграційну службу, щоб отримати українське громадянство. 

"Фахівці відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в області відпрацювали черговий етап з процедури відновлення повноцінних прав цієї жінки, прийнявши рішення про визнання її особою без громадянства", - йдеться у повідомленні. 

Тепер жінка отримала посвідку на тимчасове проживання в Україні. 

З цим документом вона може офіційно працевлаштуватися, отримати медичну допомогу, соцвиплати та інші привілеї. 

Також, розглядається заява 61-річного Володимира Цимбала про визнання його особою без громадянства. Він є етнічним українцем, уродженцем Київщини, але довгий час працював на території РФ. Чоловік повернувся в Україні, але не подбав про оформлення документів, які ідентифікували б його особу. 

Читайте також: Медику, який постраждав під час вибуху у Косівській лікарні, планують пересадити шкіруAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW