Протягом доби у Полтаві працювало понад сорок одиниць технікиПротягом доби Полтавщина опинилася у полоні потужного циклону.

Про те, як у місті боролися з наслідками заметілі щойно на своїй сторінці у фейсбук заступник міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка. За його інформацією, перші 5 одиниць техніки для посипання аварійних ділянок доріг виїхали на лінію 28.12 з 10:30. З 13:00 кількість техніки було збільшено.

« З 16 години додали ще техніку на дороги і тротуари для очищення від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю. Не зважаючи на залучену кількість техніки як комунальної, так і підрядної, вона потрапила у затори разом з іншими авто і не могла виконувати свої функції. Після розвантаження міста від авто, вся техніка в повній мірі змогла виконати свою роботу, сформували колони та до 5 ранку всі магістральні дороги були очищені. Всього працювало 42 одиниці техніки» - пише Євген Ричка. Також повідомляє:

« Працівники ЖЕО 2 допомагають очищати тротуари з середини ночі. Спальні райони продовжимо очищувати вдень, оскільки вночі неможливо через велику кількість авто у дворах та біля узбіччя».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW