Коляда йде: У Хмельницькому відбулося святкове театралізоване дійствоПід такою назвою у рамках відзначення новорічно-різдвяних свят, на сцені Різдвяного ярмарку, розташованій поблизу кінотеатру імені Т. Шевченка, відбулося святкове театралізоване дійство.

Відкрив програму колядкою «Тиха ніч» Хмельницький академічний муніципальний камерний хор.

Ведучі, господар і господиня свята, на сцені розповідали присутнім хмельничанам і гостям міста про традиції святкування Різдва у різних країнах.

Своїм виступом, зокрема, виконанням найкращих колядок і творів різдвяної тематики, потішили присутніх учасники дитячого хору "Проскурівські дзвіночки" та хору "Мазури" Хмельницької міської спілки поляків.

У святковому театралізованому дійстві також взяли участь колядники хору церкви євангельських християн - баптистів «Дім молитви».

На завершення прозвучали колядки в сучасній обробці гурту "Юрко та приятелі".

Учасники святкового дійства вітали усіх з Різдвом та Новим роком, зичили добра, миру та гарного настрою впродовж свят.

Неподалік від головної сцени Різдвяного ярмарку розгорнуто вертеп. За гарною традицією поряд з вертепом оселилися милі вівці – улюбленці дітей і дорослих. Так додалося ще дві фотозони на ярмарку.

Усі, хто не побоявся морозної погоди, переглянули яскраве дійство, отримали святковий настрій і позитивні емоції.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW