Притягать до відповідальності: Скільки новоградська поліція склала протоколів за порушення карантинуЗ початку року звягельські поліцейські склали майже 1240 адміністративних матеріалів, що стосуються порушень, пов’язаних з недотриманням вимог карантину. 940 з них – за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП, що передбачає відповідальність за перебування в громадських будівлях та транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот.

Правоохоронці роз’яснюють громадянам вимоги карантинних обмежень, моніторять діяльність торгівельних точок і транспорту, здійснюють перевірки дотримання власниками розважальних, торговельних закладів та інших установ установлених обмежень щодо режиму діяльності, а також забезпечують охорону громадського порядку під час дії карантину.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись соціальної дистанції, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати місць масового скупчення людей, щоб не наражати себе на інших на небезпеку.

Відповідальність за своє здоров’я кожен несе сам! Тож будьте здорові і бережіть себе та рідних.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW