"Не хотів платити за ремонт": розчарований власник Tesla підірвав авто з манекеном Ілона МаскаФінляндець Тоумас Катайнен підірвав автомобіль Tesla Model S  із манекеном Ілона Маска всередині, бо не захотів платити за його ремонт 20 тисяч євро.

Відео вибуху 17 грудня опублікував YouTube-канал Pommijätkät.
"Коли я купив цю Tesla, перші 1500 км були чудовими, це була прекрасна машина. Потім з’явилося кілька кодів помилок, я викликав евакуатор, щоб відвезти авто в сервіс. Майже місяць машина була в дилерській майстерні. Після цього мені надійшов дзвінок, що вони нічого не можуть зробити з моєю машиною, єдиним варіантом є заміна акумулятора. Мені сказали, що це коштуватиме щонайменше €20 тис., а дозвіл на роботу необхідно попросити в компанії Tesla”, – розповів власник авто.

Для вибуху Томас та його друзі обрали колишній кар’єр. Вони мали вжити всіх заходів безпеки з огляду на потужність вибухової хвилі, оскільки планували використати 30 кг динаміту. За планом фрагменти автомобіля мали летіти у бік скелі. Під час підготовки до вибуху друзі Туомаса скинули з гелікоптера манекен засновника американських компаній SpaceX та Tesla Ілона Маска, який посадили в автомобіль. Після вибуху власник авто відповів, що не мав такого задоволення навіть під час керування Tesla.

"Ніколи. Я, можливо, перша людина у світі, яка підірвала Tesla. Можливо, я створив історію", – наголосив він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW