В Офісі Президента розповіли, коли вакциновані зможуть витратити "ковідну тисячу" на лікиВакциновані українці віком понад 60 років зможуть витратити "ковідну тисячу" на ліки вже в другій половині січня наступного року. Про це розповів заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма.

“На сьогоднішній день прийнято рішення щодо ліків. Готуються відповідні зміни в нормативно-правові акти, вносяться певні зміни в програмне забезпечення і алгоритми, згідно з якими працює ця програма. За нашими оцінками, у другій половині січня ця послуга буде доступна для всіх громадян віком понад 60 років для оплати ліків”, – сказав Шурма.

Як зазначив посадовець, щомісяця в програму "єПідтримка" з'являтимуться інші напрямки, на які можна витратити отримані кошти.

Нагадаємо, вакциновані українці можуть отримати тисячу гривень через додаток "Дія", на картку "єПідтримка".

Витратити кошти можна на сфери, які значно постраждали від введення карантинних обмежень через пандемію коронавірусу. Це театри, кіно, книговидавнича сфера.

Також, за кошти можна буде придбати квитки на потяг чи літак, або сходити в спортзал.

Як запевнив Володимир Зеленський, вакциновані українці, які не мають "Дії", також зможуть отримати кошти. Для них буде забезпечена альтернатива "єПідтримці".

Читайте також: Прикарпатець намагався проїхати через кордон мікроавтобусом, "набитим" брендовим одягомAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW