Кам'янецький завод сплатив 700 тисяч штрафу за забруднення атмосфериЗа порушення природоохоронного законодавства з підприємства Хмельниччини стягнуто понад 700 тисяч гривень збитків.

Товариство з додатковою відповідальністю "Кам’янець-Подільський електромеханічний завод" сплатило 714 тис. 187 грн. збитків, завданих викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря без спеціального дозволу.

Щоправда не за власним бажанням. Кошти були стягнені в примусовому порядку Відділом державної виконавчої служби у місті Кам’янці-Подільському за рішенням Господарського суду Хмельницької області. Річ у тім, що порушення природоохоронного законодавства спеціалісти Держекоінспекції у Хмельницькій області встановили під час планової перевірки в березні 2018 року.

Виявилось, підприємство здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря зі стаціонарних джерел, без спеціального на те дозволу, з листопада 2014 по жовтень 2018 року, тобто – 4 роки. Директора ТДВ "К-ПЕМЗ" було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу. А от відшкодовувати збитки, завдані внаслідок незаконної діяльності, підприємство не поспішало.

Однак, 6 грудня 2021 року з ТДВ "Кам’янець-Подільський електромеханічний завод" стягнуто збитки в повному обсязі. Повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

Читайте також:"На Кам’янеччині через ревнощі чоловік до смерті забив власну дружину".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW