На Мукачівщині чоловік впав з купола церкви. Фельдшеру довелось підніматись на дахСьогодні, о 11.51 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги поступив виклик із с.Нове Давидково Мукачівського району.

Людина, яка телефонувала повідомила, що із самої верхівки купола церкви, під час ремонтних робіт, на дах впав робітник. На виклик виїхала фельдшерська бригада №710 із с. Великі Лучки.

Як з'ясувалося, 25-річний потерпілий знаходиться на висоті близько 20 метрів і дістатися до нього можливо тільки вертикальними вузькими сходами, які ведуть на горище храму.

Фельдшер Яна ШИПОВИЧ прийняла рішення не чекати доки приїдуть фахівці з ДСНС, а самій піднятися до травмованого, щоб надати медичну допомогу. Двоє будівельників допомогли їй дістатися до місця, де знаходився потерпілий. Фельдшер знеболила юнака, одягнула йому імобілізаційний корсет і дочекалася рятувальників ДСНС.

«Підійматися було дуже страшно, велика висота, сильний протяг, але я увесь час думала про те, що маю допомогти людині. І страх відступив», - розповідає Яна ШИПОВИЧ. Потерпілого спускали донизу вертикально на мотузках, через вузькі отвори між встановленими драбинами. Попередній огляд травмованого, вказує на можливі ушкодження тазу та хребта. Бригада «швидкої» доставила потерпілого до приймального відділення Мукачівської ЦРЛ.

103 Закарпаття

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW