За день відпрацювання у Покровському районі поліцейські задокументували 23 порушення ПДРЗ них двоє водіїв осіб керували транспортом у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння. Потенційні вбивці, які сіли за кермо напідпитку, притягуються до відповідальності з позбавленням права керування автомобілем.

У Покровському районі триває профілактичне відпрацювання автошляхів. Спецзаходи мають на меті підвищення безпеки учасників дорожнього руху та профілактику дорожньо-транспортних пригод.

Так, у перший день відпрацювання поліцейські задокументували 23 порушення правил дорожнього руху: керування транспортним засобом в стані сп'яніння – 2, порушення правил проїзду пішохідних переходів – 7, не користування пасками безпеки – 5, керування транспортними засобами без відповідних документів – 4, керування транспортним засобом у несправному стані – 3, порушення правил обгону -1 та порушення правил переїзду перехресть – 1.

Поліцейські вкотре звертаються до водіїв та закликають не порушувати правил дорожнього руху. Бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW