Студенти університетів Львова вийшли на протест: подробиці, - ФОТОСтуденти університетів Львова зазначають про жахливі умови проживання у гуртожитках та недостатню кількість місць. 

9 грудня біля будівлі Львівської облдержадміністрації студенти львівських університетів організували акцію протесту. Вони звертаються до вдали з питаннями, що стосуються проживання у гуртожитках. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Студентської ради Львова. 

Студенти зазначають про жахливі умови проживання у гуртожитках та недостатню кількість місць. 

"31 серпня 2021 року Кабінет Міністрів України підготував проєкт постанови щодо відновлення та розбудови мережі гуртожитків для проживання здобувачів вищої освіти у 2022 -2026 роках. Проте з того часу не було вжито жодних заходів щодо реалізації цього проєкту, тому ми підготували листа до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля", - зазначили у Студентській раді міста. 

Зокрема, вимагають вдосконалити систему розподілу студентів по гуртожитках; негайно почати процес покращення умов проживання. Окрім того, просять розпочати напрацювання окремої програми розширення мережі студентських гуртожитків. 

Студенти львівських університетів організували акцію протесту
Фото: Студентська рада Львова, фейсбукСтуденти львівських університетів організували акцію протесту
Фото: Студентська рада Львова, фейсбук

Читайте також: Біля пункту пропуску на Львівщині протестувальники перекрили дорогу: подробиці

Фото на головній: Студентська рада Львова, фейсбукAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW